DIAGNOSTIKA | Health Travel Latvia
email-iconcarelatvia@gmail.com phone-icon +371 29214868
LATVIJAS VESELĪBAS TŪRISMA KLASTERIS
lv

DIAGNOSTIKA

DIAGNOSTIKA

98

Vēnu diagnostika

Lai sasniegtu gaidīto rezultātu un izvēlētos pareizāko risinājumu, svarīgi veikt precīzu diagnostiku. Ir vairākas vēnu izmeklēšanas metodes:

Izvērsta, precīza Dupleks ultrasonogrāfija asinsvadiem, ar modernākajām Premium klases USG iekārtām, ko veic ārsti flebologi vai asinsvadu ultrasonogrāfijas speciālisti. Tiek izmērīta asins pretplūsma vēnās, noteikts cik nopietni ir bojātas vēnu vārstules, bojāto vēnu posmi, tā ļauj precīzi un ātri izvērtēt venozo atvilni dziļajās un virspusējās vēnās, vizuāli tās novērtēt, diagnosticēt trombozi un citas vēnu patoloģijas. 10 – 20 minūšu laikā iegūst precīzu informāciju par dziļo un virspusējo vēnu stāvokli, kā arī tiek noteikts, vai vēnas ir slimas un operējamas, vai asinsvadi ir veseli, tuvu ādai un traucē tikai kosmētiski. Duplex US metodi pielieto arī, lai noteiktu plānojamās operācijas apjomu un arī, lai veiktu precīzu vēnu pirmsoperācijas iezīmēšanu. Izmeklējuma slēdzienu vislabāk attēlot vizuāli iezīmējot shēmā bojātos vēnu segmentus un norādot gan venozā atvilņa ilgumu, gan vēnu diametru.

Datortomogrāfiskā flebogrāfija, ko izmanto, lai izvērtētu dziļo vēnu trombozes plašumu. Ar citām izmeklēšanas metodēm iespējams dziļās vēnas apskatīt tikai segmentāri, bet izmantojot datortomogrāfisko flebogrāfiju, iespējams redzēt visu dziļo vēnu sistēmu kopumā.

23

Analīzes

Klīniski diagnostiskajā laboratorijā veic klīniskos, bioķīmiskos, imūnķīmiskos, imūnhematoloģiskos un koaguloģijas, seksuāli-transmisīvo slimību diagnostikas testus pilnā apjomā pēc standartizētām, sertificētām izmeklēšanas metodēm.
Saskaņā ar laboratorijas standarta prasībām Laboratorijas nodaļa piedalās iekšējās kvalitātes kontroles sistēmā. Piedāvājam veikt asins analīzi, nosakot hematoloģiskos parametrus (leikocīti, limfocīti, eritrocīti, hemoglobīna koncentrācija asinīs) ar hematoloģisko analizatoru.

1334

Ādas slimību diagnostika

Dermatoloģisku saslimšanu gadījumos ātrāku atveseļošanos un kvalitatīvāku rezultātu var panākt, veicot precīzu diagnostiku. Izmantojot modernas attēlu tehnoloģijas, klienti var sekot līdzi slimības gaitai.
1335
801

Attēlu diagnostika

Attēlu diagnostika ietver rentgenoloģiskos, ultrasonogrāfiskos, mamogrāfiskos, datortomogrāfiskos, magnētisko rezonansi un citus izmeklējumus. Šīs diagnostikas metodes balstās uz attēla analīzi, kas tiek iegūta ar mūsdienīgas aparatūras palīdzību un ļauj noteikt precīzu diagnozi daudzu slimību gadījumos. Diagnostikas procedūrās izmanto endoskopus - optiskus instrumentus, kuri tiek ievadīti ķermenī – lai veiktu iekšējo orgānu detalizētu apskati un diagnostiku no iekšpuses (tiek izmeklēta visa gremošanas sistēma un izpētīta gļotāda, kas klāj kuņģa un zarnu traktu) un veiktu dažādas diagnostiskas darbības orgānu iekšienē.
Pateicoties tehnoloģiju un kvalificētu speciālistu nodrošinājumam pacientiem tiek garantēta augsta diagnostikas kvalitāte, izmeklējot barības vadu, kuņģi, 12-pirkstu zarnu, resno zarnu, taisno zarnu. Endoskopijas kabinetā notiek šādas izmeklēšanas un manipulācijas: endoskopiskās retrogrādās holangiopankreatogrāfijas, helicobacter pylori diagnostika, akūtu un hronisku slimību endoskopiska operatīva ārstēšana.
 

1146

Endoskopija

Endoskopija – mūsdienīga iekšējo orgānu diagnostikas un ārstniecības metode ar speciālām optiskām ierīcēm, kas ļauj ārstam ielūkoties pacienta organisma iekšpusē. Šī metode tiek plaši pielietota ķirurģijā, gastroenteroloģijā, uroloģijā, ginekoloģijā un citās medicīnas nozarēs.

684

Funkcionālā diagnostika

Funkcionālā diagnostika - plaša spektra funkcionālās diagnostikas metodes uzrāda dažādu orgānu sistēmu stāvokli un darbības spējas. Šīs metodes pārsvarā nav invazīvas. Tas nozīmē, ka tiek izmantota dažāda aparatūra procesu fiksēšanai no ārpuses. Ar funkcionālās diagnostikas palīdzību iespējams noteikt sirds funkcionālo stāvokli, izvērtēt sirds vainagartēriju funkcionālo stāvokli dozētas fiziskas slodzes apstākļos, izvērtēt fiziskas slodzes panesamību un medikamentozās ārstēšanas efektivitāti (veloergometrija).

1131

Jurmala city council
Jomas Street 1/5,
Jurmala, LV - 2015
Phone.: +371 67147905
Fax: +371 67147901
e-mail: guntau@jpd.gov.lv

Executive director Gunta Ušpele
guntau@jpd.gov.lvRegistration details:
VAT Nr. LV40008131781
Bank: A/S Swedbank
SWIFT code: HABALV22
Bank Account: LV33HABA0551023531429

 

JAUTĀJUMS?

CAPTCHA
This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.