MEDICĪNISKĀ REHABILITĀCIJA
MEDICĪNISKĀ REHABILITĀCIJA
SPORTS, FITNESS
SPORTS, FITNESS
SKAISTUMKOPŠANA, SPA
SKAISTUMKOPŠANA, SPA
ĶIRURĢIJA
ĶIRURĢIJA
STOMATOLOĢIJA
STOMATOLOĢIJA
ĪPAŠIE PIEDĀVĀJUMI
ĪPAŠIE PIEDĀVĀJUMI
ATBALSTS CEĻOTĀJAM
ATBALSTS CEĻOTĀJAM
Atpakaļ

Global Virotherapy Cancer Clinic

SIA Global Virotherapy Cancer Clinic atrodas Jūrmalā, ērtā attālumā no starptautiskās lidostas "Rīga", 40 minūšu attālumā no galvaspilsētas Rīgas, Centrālās stacijas un starptautiskās autoostas. Klīnika piedāvā pacientiem augsta līmeņa medicīniskos pakalpojumus vēža viroterapijā.

Global Virotherapy Cancer Clinic atrodas netālu no pludmales, pilsētas centra, kā arī Majoru dzelzceļa stacijas. Klīnikas ģeogrāfiskais novietojums ir parocīgs pacientiem, kas ceļo gan ar auto, gan ar avio transportu. Apkārtējā vide nodrošina mierīgus un patīkamus aptākļus veselības uzlabošanai un atpūtai, nodrošinot kvalitatīvus medicīniskos pakalpojumus.

Ārstēšanās laikā klīnikas pacientiem tiek nodrošināti augstas kvalitātes medicīniskie pakalpojumi un pieeja plaša spektra speciālistiem - onkologa, imunologa, fizioterapeita, psihoterapeita, mākslas terapeita, akupunktūras speciālista konsultācijas un arī medicīniskie izmeklējumi (asins analīzes un ultraskaņas izmeklējumus). Klīnika piedāvā pacientiem ērtus dzīves apstākļus, fiziskās aktivitātes, veselīgu un kvalitatīvu uzturu, transfēru, bezvadu internetu.

 

Personāls pārzin: latviešu, krievu un angļu valodas
Adrese: 12 Jaunā iela, Jūrmala
Kontaktpersona: Jānis Dobelis, klīnikas direktors. T.: 28006617, e-pasts: janis.dobelis@virotherapyclinic.eu
T.: +371 67229522
clinic@virotherapyclinic.eu