MEDICĪNISKĀ REHABILITĀCIJA
MEDICĪNISKĀ REHABILITĀCIJA
SPORTS, FITNESS
SPORTS, FITNESS
SKAISTUMKOPŠANA, SPA
SKAISTUMKOPŠANA, SPA
ĶIRURĢIJA
ĶIRURĢIJA
STOMATOLOĢIJA
STOMATOLOĢIJA
ĪPAŠIE PIEDĀVĀJUMI
ĪPAŠIE PIEDĀVĀJUMI
ATBALSTS CEĻOTĀJAM
ATBALSTS CEĻOTĀJAM
Atpakaļ

Meeting Tour Travel & SPA Consultants (MTTSC)

Meeting Tour Travel & SPA Consultants ir  tūrisma kompānija, kura specializējas ārvalstu tūristu uzņemšanā  Baltijas valstīs. Uzņēmuma pamatdarbības virzieni  ir veselības tūrisms, ceļojumi un atpūta, darījumu tūrisms.

Veselības tūrisma jomā piedāvājam medicīnas pakalpojumus un programmas Latvijas klīnikās un medicīnas centros, profilaktiskās un veselības atjaunošanas programmas Jūrmalas sanatorijās un rehabilitācijas centros. Popularizējam jaunizveidotos Latvijas labjūtes tūrisma produktus.

Saviem klientiem organizējam klīniku apmeklējumus, nepieciešamības gadījumā piedāvājam tulka un pavadošās personas servisu. Organizējam ekskursijas, piedāvājam izklaides pasākumus, nodrošinām ar transporta pakalpojumiem.

Meeting Tour Travel & SPA Consultants aktīvi piedalās Latvijas veselības tūrisma popularizēšanā ārpus valsts robežām. Uzņēmums ir Latvijas tūrisma aģentu un operatoru asociācijas ALTA , Eiropas tūrisma aģentu un operatoru asociācijas ECTTAA un Krievijas Tūrindustrijas savienības Baltijas nodaļas  biedrs. Meeting Tour Travel & SPA Consultants ir Latvijas Ilgtspējīga Tūrisma Klastera  un Latvijas Veselības tūrisma klasteru dalībnieks. 

Visi kompānijas piedāvātie produkti izstrādāti ārvalstu tūristiem.

Personāls pārzina: latviešu, krievu, angļu valodas
Adrese: Brīvības iela 57-27, Rīga
T.: +371 67717455
incoming@meetingtour.lv