MEDICĪNISKĀ REHABILITĀCIJA
MEDICĪNISKĀ REHABILITĀCIJA
SPORTS, FITNESS
SPORTS, FITNESS
SKAISTUMKOPŠANA, SPA
SKAISTUMKOPŠANA, SPA
ĶIRURĢIJA
ĶIRURĢIJA
STOMATOLOĢIJA
STOMATOLOĢIJA
ĪPAŠIE PIEDĀVĀJUMI
ĪPAŠIE PIEDĀVĀJUMI
ATBALSTS CEĻOTĀJAM
ATBALSTS CEĻOTĀJAM
Atpakaļ

Par asociāciju

Biedrība ir dibināta 2008.gada 28.aprīlī starptautiskās „2. Latvijas kūrortu konferences” ietvaros, kas norisinājās Jūrmalā. Biedrības statūtus parakstīja Jūrmalas pilsētas domes priekšsēdētājs Raimonds Munkevics un Siguldas novada domes priekšsēdētāja vietnieks Jānis Zilvers.

Biedrībā ir 9 biedri un 50 asociētie biedri jeb komersanti.

Tiek veidota veiksmīga sadarbība ar citu Baltijas valstu kūrortu asociācijām Lietuvā un Igaunijā, kā arī viens no nākotnes plāniem ir izveidot veiksmīgu Baltijas valstu sadarbības modeli veselības tūrismā, izveidojot Baltijas veselības tūrisma klasteri.

Kritēriji biedru uzņemšanai Latvijas kūrortpilsētu asociācijā:

1. Administratīvo teritoriju plānošanas dokumentos, kā teritoriju plāni ir ietverti vai arī plānots iekļaut kūrortu teritorijas un tūrismam paredzētas teritorijas ar pieejamiem dziednieciskiem dabas resursiem.
2. Plānoti investīciju projekti kūrortu infrastruktūras attīstībā.
3. Pašvaldība ir iedalījusi tūrisma mārketingam un kūrorta attīstībai pašvaldības finanšu līdzekļus.
4. No pašvaldības puses tiek sniegts atbalsts tūrisma un kūrortu iestāžu komersantiem.
5. Pašvaldība īsteno pasākumus , kas vērsti uz vides aizsardzību un dabas resursu ilgtspējīgu izmantošanu tūrismā un kurortoloģijā.
6. Pašvaldībā esošie dabas dziednieciskie resursi tiek izmantoti veselības uzlabošanā, profilaksē, slimību ārstēšanā un rehabilitācijā.