MEDICĪNISKĀ REHABILITĀCIJA
MEDICĪNISKĀ REHABILITĀCIJA
SPORTS, FITNESS
SPORTS, FITNESS
SKAISTUMKOPŠANA, SPA
SKAISTUMKOPŠANA, SPA
ĶIRURĢIJA
ĶIRURĢIJA
STOMATOLOĢIJA
STOMATOLOĢIJA
ĪPAŠIE PIEDĀVĀJUMI
ĪPAŠIE PIEDĀVĀJUMI
ATBALSTS CEĻOTĀJAM
ATBALSTS CEĻOTĀJAM
Atpakaļ

SIA Auglības klīnika MAMA RĪGA

Auglības klīnika MAMA RĪGA atrodas pašā Rīgas centrā, restaurētā neorenesenses stila kultūrvēsturiskā ēkā – agrākajā Vingrotāju namā, ko 19. gadsimtā projektējis arhitekts Reinholds Šmelings. 
Auglības klīnikas MAMA RĪGA pamatdarbība ir sievietes un vīrieša auglības veselības profilakse, saglabāšana un neauglības ārstēšana, pielietojot pasaulē jaunākās un efektīvākās medicīnas tehnoloģijas un neauglības ārstēšanas metodes.
Klīnikas vadošā speciāliste Viktorija Zaļetova ir reproduktoloģe, vairāk kā 30 zinātnisko darbu autore un līdzautore ar pieredzi reproduktīvajā endokrinoloģijā, “krustmāte” medicīniskās apaugļošanas (IVF) rezultātā dzimušiem 8000 “krustbērniem”, ar 24 gadu darba pieredzi. Klīnikas vadošo speciālistu pieredze ļauj veiksmīgi ārstēt neauglību arī ļoti sarežģītos sievietes, vīrieša un pāra neauglības gadījumos.
Auglības klīnika MAMA RĪGA 2015.gada nogalē – kā Latvijā pirmā un joprojām vienīgā - saņēma Zāļu valsts aģentūras atļauju darbībām ar olnīcu audiem, lai palīdzētu sievietēm saglabāt un atjaunot hormonālo balansu un reproduktīvās funkcijas pēc onkoloģisko slimību izārstēšanas (oncofertility). 2016.gada aprīlī klīnikā darbu sāka Baltijā pirmā olnīcu audu kriobanka - struktūra, kuras ietvaros notiek olnīcu audu paņemšana, sasaldēšana un uzglabāšana līdz turpmākai audu pārstādīšanai.
Klīnikā pieejama poliklīnika, operāciju bloks, embrioloģijas un reproduktīvās ģenētikas laboratorija, dienas stacionārs, kriobanka, kā arī fizioterapijas, uztura terapijas, dermatoloģijas, medicīniskās kosmetoloģijas pakalpojumi.
Auglības klīnika MAMA RĪGA atrodas Rīgas sirdī, skaistā parkā, kurā esošajā Rīgas kanālā peld pīles, gulbji un mājo bebri, līdzās Vecrīgai. No autoostas vai Centrālās stacijas līdz klīnikai ir 12 minūšu gājiens ar kājām cauri parkiem, no lidostas - 25 minūšu brauciens, līdz Latvijas Nacionālās operas un baleta teātrim – 10 minūtes ar kājām, līdz Vecrīgai – 5 minūtes ar kājām. Pie klīnikas ir vairākas maksas un bezmaksas publiskās autostāvvietas.

Auglības klīnika MAMA RĪGA nodrošina plašu pakalpojumu klāstu auglības veselības saglabāšanas un neauglības ārstēšanas jomā.
1)Auglības veselības diagnostika sievietēm, vīriešiem, pāriem ietver ārstu ginekologa, reproduktologa, urologa, androloga konsultācijas, auglības veselības pārbaudi (check up), ultraskaņas diagnostiku, spermas izmeklējumus (spermogramma) u.tml.
2)Operatīvā diagnostika un ārstēšana ietver ginekoloģiskas un uroloģiskas operācijas, tostarp laparoskopija, histeroskopija, endometrija diagnostika, varikocēles operācija, mikro-TESE (ķirurģiska spermatozoīdu iegūšana) u.c. 
3)Neauglības diagnostika un ārstēšana, mākslīgā apaugļošana - klīnika pielieto pasaulē jaunākās un efektīvākās medicīnas tehnoloģijas un neauglības ārstēšanas metodes, tostarp intrauterīna inseminācija, medicīniskā apaugļošana IVF, medicīniskā apaugļošana IVF ar spermatozoīda injekciju olšūnā ICSI, medicīniskā apaugļošana IVF ar papildmetodēm mikro-TESE un ICSI smagos vīrieša neauglības ārstēšanas gadījumos u.c. Klīnikas vadošo speciālistu pieredze ļauj palīdzēt smagos sieviešu un vīriešu neauglības gadījumos, kas saistīti ar ginekoloģiskām un uroloģiskām slimībām, pie endokrīnās neauglības, imunoloģiskās neauglības u.c. 
4)Donoru programmas – medicīniskās apaugļošanas programmu ietvaros, nepieciešamības gadījumā, klīnika pacientiem nodrošina donoru dzimumšūnas (olšūnas, spermatozoīdi). Auglības klīnika MAMA RĪGA neauglības ārstēšanā izmanto tikai tās olšūnas, ko donējušas sievietes, kurām ir vismaz viens vesels bērns. Esam Eiropā lielākās spermas bankas Cryos partneris. Klientiem varam nodrošināt dažādus variantus. Garantējam konfidencialitāti. 
5)Auglības veselības saglabāšana – efektīva metode auglības saglabāšanai ir savu olšūnu, spermas, olnīcu audu saglabāšana kriobankā. Tas nozīmē dzimumšūnu un audu sasaldēšanu un ilgstošu uzglabāšanu speciālos apstākļos. Savu dzimumšūnu vai olnīcu audu sasaldēšana kriobankā ļauj saglabāt auglību pie smagām slimībām, to var izmantot arī kā sava veida “apdrošināšanas polisi” nākotnei, atliktai grūtniecībai.
6)Auglība pēc onkoloģiskas slimības (oncofertility) – onkoloģiskas slimības ārstniecības metodes (staru terapija, ķīmijterapija) nav saudzīgas cilvēka auglībai. Klīnikas pakalpojums ietver olnīcu audu paņemšanu pirms vēža ārstēšanas uzsākšanas, saglabāšanu kriobankā un pārstādīšanu atpakaļ pēc izveseļošanās no vēža. Olnīcu audu pārstādīšanas rezultātā (tas parasti notiek pēc vairākiem gadiem) sievietei dabiskā veidā atjaunojas hormonālā sistēma, kā rezultātā atjaunojas arī menstruālais cikls un spēja dabiski palikt stāvoklī. Klīnikas speciālisti sadarbojas ar pacienta ārstējošo onkologu.
7)Embrioloģijas un reproduktīvās ģenētikas laboratorijas pakalpojumi pieaugušajiem un embrijiem – klīnikā ir moderna laboratorija, kurā tiek veiktas visas darbības ar dzimumšūnām un audiem, tostarp spermatozoīda injekcija olšūnā (ICSI), nekustīgo spermatozoīdu bioloģiskā aktivizēšana, nenobriedušu olšūnu nobriedināšana speciālā vidē līdz apaugļošanās procesam nepieciešamajai gatavības stadijai u.c. Laboratorijā arī aug embriji līdz tie piemēroti pārnešanai uz mātes dzemdi. Medicīniskās apaugļošanas ietvaros klīnika saviem pacientiem nodrošina nepieciešamos izmeklējumus reproduktīvās ģenētikas jomā, kā arī embriju pirmsimplantācijas ģenētisko diagnostika (PGD), tā paaugstinot iespējas sievietei palikt stāvoklī, iznēsāt bērnu un dzemdēt veselu bērnu.
 

 

Personāls pārzin: latviešu, krievu, angļu valodas
Adrese: Vingrotāju iela 1, Rīga
Kontaktpersona: Larisa Bičovska
T. + 371 66900400, GSM. +371 29494455
info@ivf.lv