email-iconcarelatvia@gmail.com phone-icon +371 67147906
LATVIJAS VESELĪBAS TŪRISMA KLASTERIS
lv

SIGULDĀ NOTIKS STARPTAUTISKA RADIOĶIRURĢIJAI VELTĪTA MEDICĪNAS KONFERENCE

Lai aktualizētu labdabīgo un ļaundabīgo audzēju arvien pieaugošo izplatību un informētu par jaunākajiem atklājumiem un tehnoloģijām šo slimību ārstēšanas procesos, pirmo reizi Latvijā no šī gada 6. līdz 8. oktobrim Siguldā notiks Starptautiskās Stereotaktiskās Radioķirurģijas Asociācijas (ISRS) izglītojošā konference - ISRS Educational Course „SRS/SRT IN MANAGEMENT OF INTRACRANIAL SCHWANNOMAS,  SKULL BASE TUMORS, AND GENITO - URINARY CANCERS”.
Konferences pamattēmas būs saistītas ar stereotaktiskās radioķirurģijas un stereotaktiskās staru terapijas klīnisko pielietojumu intrakraniālu galvas audzēju (švanomu (neirinomu), galvaskausa pamatnes audzēju, meningiomu, hipofīzes audzēju u.c.), kā arī ekstrakraniālu urīnizvadsistēmas audzēju patoloģiju gadījumos. Konferences darba valoda - angļu.

Konferenci apmeklēs neiroķirurgi, radiologi-terapeiti, onkologi-ķirurgi, endokrinologi un urologi no Baltijas un daudzām pasaules valstīm.

Konferences lektori -  pieredzējuši neiroradioķirurģijas un stereotaktiskās radioterapijas eksperti no vadošajām pasaules klīnikām: Ian Paddick (Lielbritānija), Roberto Martinez-Alvarez (Spānija), Mikhail Chernov (Japāna), Constantin Tuleasca (Šveice), Olga Chuvashova (Ukraina), Sergey Anikin (Krievija), Leszek Miszczyk (Polija) un daudzi citi.

Konferences norises vieta: Siguldas slimnīcas Konferenču zāle, Lakstīgalas iela 13, Sigulda

Konferences vadītāji: Dr. Dace Saukuma (radiologs-terapeits, Latvijas Terapeitiskās radioloģijas asociācijas valdes priekšsēdētāja) un M.D.,D.Med.Sci. Mihails F. Černovs (Mikhail F. Chernov) (neiroradioķirurģijas eksperts, Starptautiskās Stereotaktiskās Radioķirurģijas Asociācijas (ISRS) direktoru padomes loceklis).

Konferences atbalstītāji: Accuray, Amerikas Baltijas Tehnoloģiju Korporācija, Stereotaktiskās Radioķirurģijas centrs Sigulda, Siguldas slimnīca un Siguldas pilsētas dome

Plašāka informācija par pasākumu un reģistrācija šeit: http://www.isrs-sigulda2017.lv/
Preses relīzi sagatavojis Māris Skromanis, SRC Sigulda vadītājs,
epasts: info@cyberknife-sigulda.com

Jurmala city council
Jomas Street 1/5,
Jurmala, LV - 2015
Phone.: +371 67147905
Fax: +371 67147901
e-mail: guntau@jpd.gov.lv

Executive director Gunta Ušpele
guntau@jpd.gov.lvRegistration details:
VAT Nr. LV40008131781
Bank: A/S Swedbank
SWIFT code: HABALV22
Bank Account: LV33HABA0551023531429

 

You must have Javascript enabled to use this form.